Dlaczego doTERRA ?

DLACZEGO OLEJKI ?

jaka jest rola olejków eterycznych w naturze … w nasionach, w korze, łodygach, korzeniach, kwiatach i innych częściach roślin ?
jak olejki chronią swoje roślinne mamy,
jak dbają o ich regenerację,
jak stoją na straży ich reprodukcji … taką samą ochronę dają nam i każdemu organizmowi na naszej Ziemi …
    obejrzyj ten film …

Dlaczego olejki doTERRA ?


Najlepsze olejki eteryczne

Jeśli zastanawiasz się, gdzie kupić olejki eteryczne, nie musisz daleko szukać. 

Uważaj jednak, gdzie patrzysz, ponieważ wiele olejków eterycznych dostępnych na rynku jest silnie zanieczyszczonych lub zafałszowanych syntetycznymi chemikaliami. Jeśli kupujesz olejki eteryczne, oznacza to, że chcesz czegoś całkowicie naturalnego i bezpiecznego. Upewnij się, że nie kupujesz przypadkowo czegoś, co uważasz za naturalne, ale okazuje się, że jest syntetyczne. 

Jeśli chcesz, aby olejki eteryczne były bezpieczne i skuteczne, najważniejszą rzeczą, której należy szukać, jest czystość.

Czyste olejki eteryczne pozwalają w pełni czerpać korzyści, jakie ma do zaoferowania natura. Mogą cię wspierać, wzmacniać i ożywiać. Używając tylko najczystszych olejków eterycznych, możesz mieć pewność, że są one bezpieczne dla Twojej rodziny.

Pamiętaj, że zwykle dostajesz to, za co płacisz, a olejki eteryczne nie są inne.

Olejki eteryczne są wszędzie. Możesz znaleźć olejki eteryczne w sklepach spożywczych, w Internecie, a nawet na lokalnym rynku. Skąd masz tyle możliwości wyboru, które olejki eteryczne są najlepsze ?

Na co zwrócić uwagę kupując olejki eteryczne

Na rynku, na którym każda firma twierdzi, że ma „czyste” olejki eteryczne, skąd naprawdę wiesz, czy olejki, których używasz, są czyste ? Skąd wiesz, czy kupowane olejki eteryczne są warte używania przez Ciebie i Twoją rodzinę ? 

Czyste olejki eteryczne mają niesamowity potencjał, by uspokoić, wesprzeć i ożywić Ciebie i Twoich bliskich w całkowicie naturalny sposób. Jeśli chcesz mieć najlepsze olejki eteryczne, dowiedz się, czy firma, od której planujesz kupować, podejmuje następujące środki ostrożności, aby zapewnić jakość swoich olejków: 

 • Zrównoważone i odpowiedzialne pozyskiwanie (Skąd pochodzą ich olejki ?)
 • Obszerne i dokładne testy (Czy testują swoje olejki pod kątem zafałszowań i zanieczyszczeń ?)
 • Jasne i dostępne informacje dotyczące bezpieczeństwa i użytkowania (czy pokazują klientom, jak bezpiecznie używać olejków ?)
 • Przejrzystość (czy korzystają z testów firm zewnętrznych ?   Czy publikują wyniki testów ?)

Kobieta pachnąca olejkami eterycznymi doTERRA.

 

Co wyróżnia olejki doTERRA?

Kiedy używasz butelki olejku eterycznego doTERRA, używasz olejku, który jest czysty. Nie ma zanieczyszczeń, wypełniaczy ani zafałszowań. Przemysł olejków eterycznych nie miał standardów zapewniających czystość, więc doTERRA je stworzyła. 

Każda partia olejków eterycznych doTERRA przechodzi rygorystyczny proces testowy – znacznie wykraczający poza to, co można by uznać za „wystarczająco dobre”. Następnie każdy olej jest wysyłany do niezależnej strony trzeciej w celu dalszych testów i walidacji.

Czyste olejki eteryczne przechodzą testy

Jeśli olej przejdzie testy, jest oznaczony jako CPTG Certified Pure Therapeutical Grade ® . Kiedy widzisz etykietę CPTG ® , wiesz, że używasz najczystszych olejków eterycznych na rynku.

Chcesz na własne oczy przekonać się o czystości olejków doTERRA ? Każda butelka olejku doTERRA ma identyfikator jakości. Użyj numeru identyfikacyjnego na dnie butelki, aby wyświetlić wyniki testów innych firm dla tej partii oleju, klikając poniżej: 

Zobacz wyniki tutaj

Więcej niż olejki eteryczne

To więcej niż tylko testowanie, które wyróżnia olejki eteryczne doTERRA. doTERRA dokłada wszelkich starań, aby coś zmienić. Naszą misją jest zmienianie świata, jedna kropla, jedna osoba, jedna społeczność naraz. 

Kenijscy rolnicy

 

Odpowiedzialne pozyskiwanie olejków eterycznych

Istnieje kilka sposobów wytwarzania olejków eterycznych i nie wszystkie olejki eteryczne są sobie równe. Niektóre firmy decydują się na obniżanie kosztów poprzez stosowanie roślin niskiej jakości lub zafałszowywanie swoich olejów tanimi substancjami. Chociaż chodzenie na skróty może zaoszczędzić firmie produkującej olejki eteryczne czas i pieniądze, zaowocuje to olejem niskiej jakości. 

Niestety, wiele metod produkcji w przemyśle olejków eterycznych może być również szkodliwych dla środowiska lub skutkować niesprawiedliwym traktowaniem rolników i hodowców. 

Skąd pochodzą olejki eteryczne doTERRA? 

Każdy olej sprzedawany przez doTERRA jest pozyskiwany w sposób odpowiedzialny i zrównoważony. doTERRA koncentruje się na praktykach pozyskiwania, które pozwolą wyprodukować wyłącznie olejki eteryczne najwyższej jakości – bez względu na cenę. Naszym najwyższym priorytetem jest ochrona środowiska podczas procesu produkcyjnego i zapewnienie uczciwego traktowania wszystkich zbieraczy i hodowców.


doTERRA stworzył Co-Impact Sourcing ® inicjatywę i 8 następujących zasad w celu zapewnienia odpowiedzialnych praktyk we wszystkich naszych wspólnotach zaopatrzenia:

 1. Tworzenie miejsc pracy: ograniczanie ubóstwa poprzez tworzenie i utrzymywanie miejsc pracy
 2. Zapewnianie uczciwych i terminowych płatności: oferuj spójne, uczciwe płatności dla producentów, w tym przedpłaty
 3. Budowanie potencjału dostawcy: Wspieraj rolników, producentów i gorzelników poprzez szkolenia i wsparcie finansowe
 4. Utrzymywanie długoterminowych partnerstw: Zapewnij wieloletnie kontrakty z hodowcami i gorzelnikami w oparciu o solidarność i szacunek
 5. Zapewnienie uczciwych warunków pracy: doTERRA stwarza zdrowe i bezpieczne środowisko pracy, wolne od nadużyć pracodawcy i dyskryminacji
 6. Promowanie spółdzielni: Gwarancja poszanowania prawa wszystkich pracowników i producentów do przyłączania się i tworzenia spółdzielni
 7. Dalsze zarządzanie środowiskiem: promowanie energooszczędnych technologii, energii odnawialnej i minimalizacji odpadów
 8. Ułatwianie rozwoju społeczności : doTERRA wspiera projekty służące rozwojowi środowisk lokalnych poprzez wspieranie budowy społecznych inicjatyw, takich jak szkoły, przychodnie zdrowia, obiekty szkoleniowe i systemy czystej wody

Ogromną dumą doTERRY jest pozyskiwanie najczystszych, najmocniejszych i najskuteczniejszych olejków eterycznych w sposób odpowiedzialny za środowisko i społeczeństwo.  O tym możesz dowiedzieć się więcej na sourcetoyou.com .

Wpływ humanitarny

Od samego początku doTERRA chciała być czymś więcej niż biznesem. „Są darczyńcy i są chętni” – powiedział David Stirling, założyciel doTERRA, dyrektor generalny. „Chcieliśmy, aby doTERRA był dawcą”. 

Aby to osiągnąć, stworzono fundację doTERRA Healing Hands Foundation ® – organizację non-profit 501 (c) (3), która pomaga wspierać projekty rozwoju społeczności w pozyskiwaniu społeczności. Tego typu projekty obejmują finansowanie i budowę szkół, przychodni, obiektów szkoleniowych i systemów czystej wody. 

Fundacja Healing Hands doTERRA współpracuje również z wieloma innymi organizacjami, aby wspierać pomoc w przypadku katastrof; zapobieganie handlowi ludźmi, ratownictwo i rehabilitacja; programy mikrokredytów; i edukacja higieny kobiecej. 

doTERRA hojnie przekazuje środki na pokrycie wszystkich kosztów administracyjnych fundacji, dzięki czemu 100% wszystkich darowizn trafia bezpośrednio na pomoc. Kiedy współpracujesz z fundacją doTERRA Healing Hands Foundation, Twoja darowizna może uratować dziecko przed handlem ludźmi, naprawić dom zniszczony przez klęskę żywiołową lub pomóc komuś uzyskać dostęp do opieki zdrowotnej. 

Kliknij poniżej, aby zobaczyć, jak możesz pomóc:

Podkład Healing Hands

Fundacja Healing Hands doTERRA umożliwia ludziom i społecznościom na całym świecie dokonywanie pozytywnych zmian.

 

Najnowocześniejsze badania

Jako lider w branży olejków eterycznych, doTERRA inwestuje w badania i testy, aby pozostać liderem w dziedzinie nauki o olejkach eterycznych. Dzięki współpracy z placówkami badawczymi, szpitalami i uniwersytetami dowiadujemy się więcej o terapeutycznym potencjale olejków eterycznych. 

„Misja doTERRA opiera się na odkrywaniu i opracowywaniu najsilniejszych i najskuteczniejszych olejków eterycznych na świecie” – powiedział dr David Hill, założyciel doTERRA Inicjatywy naukowe i zdrowotne. „Te badania są dowodem naszego przywództwa w postępach naukowych dotyczących olejków eterycznych, a także naszego zaangażowania w zapewnienie bezpiecznych i skutecznych wyników dla rodzin i osób stosujących olejki eteryczne doTERRA”. 

Dowiedz się więcej o zaangażowaniu firmy doTERRA w badania nad olejkami eterycznymi poniżej:

DoTERRA Nauka i badania

Oprócz badań naukowych i partnerstw akademickich, doTERRA pracuje nad zmianą krajobrazu opieki zdrowotnej. Współpracując z wieloma najlepszymi uniwersytetami i niezależnymi ośrodkami na świecie, doTERRA jest liderem w badaniach klinicznych nad olejkami eterycznymi.

doTERRA buduje przychodnie zdrowia, które koncentrują się na opiece integracyjnej, wykorzystując zarówno tradycyjną, jak i holistyczną medycynę. Ta inicjatywa nosi nazwę Prime Meridian ™ . O niej możesz dowiedzieć się więcej, klikając obok: Południk zerowy