praca w doTERRA …

     Witam Ciebie w świecie doTERRY, razem budujmy markę i dzielmy się jej wartościami

    Nazywam się Małgorzata Grala prowadzę na Facebooku fanpage 

ROŚLINNE GEJZERY zdrowia i urody

a moją prezentację ślę Ci prosto z mojej własnej strony internetowej

BUKIECIARKA MaGra 

      Kilka miesięcy temu postanowiłam że zmienię siebie … postanowiłam że … wreszcie zacznę realizować swoje marzenia, że to już właśnie jest dobry czas na takie zmiany.

    Obecnie jestem w trakcie tworzenia swojej florystycznej pracowni,  pracowni wypełnionej kwiatami, ceramiką, drewnem, naturą … i doTERRĄ

skąd pomysł na doTERRĘ ?

   Mój pierwszy olejek eteryczny przywiozłam z Portugalii prawie 10 lat temu,  był to oczywiście eukaliptus bo drzewa eukaliptusowe są tam wszędzie. Jego działaniem zachwyciła się wówczas cała moja rodzina , był zawsze pod ręką … ale przyszedł czas że się skończył. Nigdzie nie znalazłam choćby podobnego. I tak mimochodem poszedł w zapomnienie … Wrócił po latach, wrócił ze zdwojoną siłą … 

  Na nowo … pełnym olejkowym  światem doTERRA zaraziła mnie Paulina, to ona wskazała mi ten pierwszy olejkowy pakiet, opowiedziała o nim, zaprosiła na olejkową lekcję, pokazała ile zdrowia i urody jest w nich ukryte … a potem krok po kroku ze wsparciem Ewy i Ani poprowadziła przez biznesowy świat doTERRY. Jestem dumna, że teraz ja naturalną ekologiczną reakcją łańcuszkową kopiuję ich umiejętności, teraz ja chcę się nimi z Tobą podzielić. 

   Usiądź wygodnie w fotelu …

    Biznesowa doTERRA to sieciowa sprzedaż internetowa to Twój biznes w sieci.  Biznesowa doTERRA otwiera moje oczy na inny nietradycyjny sposób pracy, przede wszystkim uwalnia od stresu, daje stabilizację i pozwala wykonywać swoją pracę w spokoju. Jej potencjał to praca w internecie, która daje nieograniczone możliwości każdemu.

    Zapraszam do naszego zespołu, do najlepszego zespołu w Polsce. Mamy w nim wspaniałe wzory, wspaniałe doTERROWE mentorki Elizę Nowosielską, która pierwsza w Polsce osiągnęła rangę Diamond oraz Ewę Namysłowską, która obecnie jest na pozycji Gold. 

  Moja praca w doTERRA  zaczyna być moją pasją, z dnia na dzień chłonę coraz bardziej wszystkie emocje całego doTERROWEGO teamu. Cieszy mnie,  że jest to biznes przede wszystkim kobiet, że dostaję w grupie tak silne wsparcie, które pcha mnie do osiągnięcia pełnej niezależności. 

zaczynamy …

Dostałaś już prawdopodobnie paczkę z zestawem rejestracyjnym, już przejrzałaś, wywąchałaś i wiesz jak stosować olejki

Teraz zapraszam Cię do obejrzenia webinarium o okazji biznesowej jaka właśnie Ci się przydarza 🙂. Zwróć uwagę w tej prezentacji zwłaszcza na część o Klubie Założycieli , bo to daje nam szansę na zdecydowane zwiększenie zarobków. Ale miejsc w Klubie jest tylko 10 więc nie zwlekaj, stań do „wyścigu” o jedno z tych miejsc –  ta okazja jest tylko teraz.

   PREZENTACJA – OKAZJA BIZNESOWA

Pierwsze kroki

Jeśli jesteś zdecydowana na pracę lub ją rozważasz, zapraszam Cię do grupy na Facebooku – doTERRA Team. Do tej grupy mogę przyłączyć Cię tylko ja osobiście, więc napisz do mnie 🙂 

W naszym zespole od samego początku pracy otrzymasz wsparcie. To zespół, który szybko się rozrasta i w każdym miesiącu odnotowuje kolejne awanse. Mamy wielką chęć zająć dużą część miejsc we wspomnianym wyżej Klubie Założycieli. A Ty możesz być częścią tej ekipy

Co tutaj znajdziesz?

 • Dostęp do tajnej grupy doTERRA Team tylko dla naszego zespołu, a w niej ważne wydarzenia, szkolenia, inspiracje, zdjęcia, pliki potrzebne do pracy – to takie nasze biuro wirtualne.
 • Szybkie awanse – dzięki współpracy między zespołami w wielu wymiarach, łączymy swoje wysiłki i możemy zwielokrotnić tempo.
 • Możliwość uczestniczenia w cotygodniowych spotkaniach zespołu na zoomie oraz pracy w grupie zaawansowanej.
 • Dostęp do webinariów i szkoleń o biznesie tylko dla naszego teamu.
 • Możliwość uczestniczenia w ustrukturyzowanym cyklu szkoleń, również o biznesie w sieci, pozwalającym na duplikację sprawdzonych działań.
 • Możliwość uczestnictwa w 21 dniowym programie “odpalenia” Twojego biznesu, żebyś od razu zaczęła zarabiać i osiągać sukcesy.
 • Godzinna indywidualna Sesja Planowania Biznesu ze mną – jestem wtedy tylko do Twojej dyspozycji.
 • Możliwość bezpłatnego korzystania ze skanera Itovi (skaner dobiera najodpowiedniejsze olejki) – w tej chwili w Polsce jest tylko kilka urządzeń tego typu. Możesz też wykorzystać ten sprzęt na swoich wydarzeniach.
 • Dostęp do tłumaczeń i materiałów graficznych do wykorzystania we własnym biznesie.
 • Wsparcie działań online.
 • Pierwszeństwo udziału w imprezach, które nasz Team organizuje dla całej Polski.
 • Udział w międzynarodowych konferencjach oraz szkoleniach.

A teraz ważna informacja!

 

Jeśli chcesz tutaj pracować i zarabiać, musisz w systemie doTERRY mieć konto jako Wellness Advocate lub je na takie przekształcić (to łatwy zabieg, do zrobienia jednym kliknięciem, opłata rejestracyjna jest taka sama dla obu tych kont, a przekształcenie jest bezkosztowe) oraz ustawić LRP na 100PV. Jeśli nie zrobisz zakupów, nic się nie stanie, stracisz najwyżej zarobione prowizje i punkty ale BEZ USTAWIENIA w systemie LRP na 100PV nie zostanie naliczona PROWIZJA. 

      Zatem: 

 • Ustaw LRP na minimum 100PV
 • Potem zdecydujesz, czy chcesz dokonać zakupów czy zrezygnujesz.

Jak ustawić LRP (Loyalty Reward Program) – zamówienie w programie lojalnościowym ?

Tutaj znajdziesz materiały: 

link do filmu: JAK SKŁADAĆ ZAMÓWIENIE  LOJALNOŚCIOWE

      link do filmu: PROGRAM  LOJALNOŚCIOWY  doTERRA     

            link do filmu : CO  TO  JEST  LRP

Jak wygląda zarabianie w doTERRA ?

Na pewno chcesz wiedzieć jak to wszystko osiągnąć i co trzeba zrobić, żeby zarobić konkretną kwotę i osiągnąć odpowiednie pozycje w doTERRA.

Obejrzyj film o biznesie z doTERRA, mam nadzieję, że rozwieje wątpliwości czy zacząć i zmotywuje do działania.

link do filmu: BUSINESS  OVERVIEW

 

     Plan wynagrodzeń 

 Średnie zarobki w doTERRA są publikowane na stronie doterra.com w dokumencie

 Opportunity & Earnings Disclosure Summary 

Są to wyniki średnie. Zarówno dużo wyższe jak i dużo niższe … są możliwe i spotykane, więc nie traktuj tego jako pewnik i jakąkolwiek gwarancję, ale daj sobie szansę …

 A jak dokładnie się je wylicza i jakie trzeba spełnić warunki by te pozycje osiągnąć ? możesz zobaczyć w tych materiałach:

link do materiałów: budowanie biznesu doTERRA                     i do filmu: sukces z doTERRA 

Możesz korzystać ze świetnej treningowej platformy doTEERA Sharesuccess.com 

Uczymy się z niej jak działać w tym biznesie.

 

Gdzie szukać wiedzy?

Tu znajdziesz mnóstwo materiałów: doterraeveryday.eu. Nie wszystkie z nich są po polsku, jesteśmy w trakcie tłumaczeń. Znajdziesz też aktualności dotyczące Europy, wydarzenia, szkolenia, szkolenia online, materiały o produktach (w zakładce Training & Tools). Polecam szczególnie webinaria 🙂

 

Jak rozpocząć pracę? 

Specjalnie dla naszych współpracowników Eliza Nowosielska nagrała szkolenie o tym “Jak skutecznie i szybko wystartować z biznesem”. Mam nadzieję, że Ci się spodoba i wykorzystasz podpowiedzi Elizy do budowania swojej niezależności.

link do filmu: od zera z doterra     

 

  

ZAPRASZAM do pracy z doTERRA