ROŚLINNE GEJZERY zdrowia i urody

       ZAPRASZAM Ciebie do świata olejków eterycznych,

                      

… będzie o olejkach doTERRA , o ich naturalnych SKARBACH , o tym jak wiele możemy zyskać stosując je na co dzień … jak łatwo możemy poprawić swój nastrój, swoją kondycję, swoje zdrowie, jak łatwo możemy wykorzystywać je w swoich codziennych domowych zmaganiach … w kuchni , w łazience , w sypialni, w salonie, jak bardzo są pomocne … podczas podróży, na wakacjach, na działce, w lesie …

BĘDZIE O TYM JAK OLEJKI doTERRA BARDZO ZMIENIŁY MOJE ŻYCIE …

     Nazywam się  Małgorzata Grala i chcę zarazić Ciebie moją pasją, chcę się podzielić z Tobą moją wiedzą o olejkach i pomóc odkrywać ich wartości, a co dalej … oczywiście nauczyć stosować je w codzienności Twojej i Twojej Rodziny.

     Fascynacji olejkami uległam ponad 10 lat temu. Mój pierwszy przywiozłam z  Portugalii, oczywiście eukaliptus bo tam wszystko pachnie eukaliptusem. Kupiłam kilka buteleczek jako prezenty dla najbliższych … no właśnie prezenty. Teraz jak wspominam o moim portugalskim eukaliptusie słyszę … pamiętasz ten olejek… jak nas komary pogryzły słałaś nam go kurierem, … a jak Janek złapał katar to gorąca kąpiel z kilkoma kroplami i jak ręką odjął … Potem odeszły trochę w zapomnienie , sama nie wiem dlaczego. Ale dzisiaj wracają ze zdwojoną siła , rozkręca się  moja olejkowa mania, moja nowa pasja zaczyna buzować jak gejzer … ZAPRASZAM Ciebie na „spotkanie” z nią .
   Czym są olejki eteryczne, jak są pozyskiwane ?
 • Są ciekłym, lotnym związkiem aromatycznym, wydobytym i destylowanym z określonej części rośliny … z płatka kwiatu, liścia, skórki owocu, żywicy drzewa …
 • Olejki eteryczne są mocno skondensowane i są od 50 do 70 razy mocniejsze niż zioła 
 • Olejki eteryczne dōTERRA są olejkami najwyższej jakości, są w 100% naturalne oraz posiadają certyfikat CPTG, który oznacza Atestowaną Czystą Jakość Terapeutyczną.

   W świecie olejków eterycznych decydujący wpływ na nasze zdrowie ma jakość olejków. Dlatego tak ważna jest świadomość jak są pozyskiwane olejki ? z natury nie z chemicznego laboratorium … jak ten proces przebiega ? jaka jest jakość materiału roślinnego i późniejszej obróbki ? 

   Na temat jakości olejków doTERRA z Certyfikatem Czystej Klasy Terapeutycznej możesz poczytać TUTAJ

Określenie OLEJKI TERAPEUTYCZNE jest używane tylko wtedy gdy mamy potwierdzoną badaniami gwarancję, że możemy je wprowadzać do wewnątrz naszego organizmu, czyli mieszać i wypijać z wodą, napojami, dodawać do potraw, spożywać w kapsułkach. Taką właśnie TERAPEUTYCZNĄ JAKOŚĆ posiadają olejki doTERRA. 

 

Do czego są mi potrzebne olejki ?

 •  mają działanie antywirusowe, bakteriobójcze i dezynfekujące
 •  są częścią medycyny naturalnej, pomagają mi pozbywać się niektórych dolegliwości
 •  są dodatkiem do mydełek, kremów i maseczek którymi pielęgnuję moją skórę
 •  z ich dodatkiem robię płyny do pielęgnacji domu
 •  są stałym naturalnym dodatkiem w mojej kuchni 
 • wszystkie chemikalia zastąpiłam olejkową mocą, co daje mi konkretne oszczędności w portfelu
 a rozpylone w dyfuzorze każdego dnia są eliksirem dla mojego organizmu … są ukojeniem emocji, poprawą nastroju, cudownym zapachem … i przenikają przez moją skórę dając jej zdrowy „oddech”, zdrowy wygląd i pełną radość

Zobacz krótki filmik, który tłumaczy, czym są olejki: doTERRA
SZUKAJ INFORMACJI na  stronie doTERRA

PYTAJ, zapraszam Cię po więcej …

Jak stosować olejki eteryczne ?

AROMATYCZNIE :
 • Za pomocą dyfuzora: Jeżeli chcesz skorzystać z pełnej siły olejków warto używać dyfuzora, który rozbija olejek eteryczny na drobne cząsteczki i w postaci delikatnej mgiełki rozprzestrzenia je w pomieszczeniu. Cząsteczki te oczyszczają i dezynfekują powietrze oraz wzmacniają układ odpornościowy. W zależności od rodzaju olejku należy dodać do dyfuzora od 3 do 6 kropelek.
 • Bezpośrednio: Dla szybkiego i łatwego zastosowania wystarczy odkręcić butelkę i wziąć kilka głębokich oddechów.
 • Na dłonie: Wetrzyj 1 lub 2 kropelki w dłonie, a następnie przyłóż je blisko nosa i wolno wdychaj (w przypadku ostrzejszych olejków zamknij oczy i unikaj dotykania dłońmi oczu).
 • Na poduszkę – Stosując olejki sprzyjające snu tak jak np. olejek lawendy umieścić 1 lub 2 kropelki na poduszce.

ZEWNĘTRZNIE (na ciało) :

 • Stopy: Olejki eteryczne są szczególnie szybko wchłaniane przez cały organizm, podczas masowania podeszw stóp na których znajdują się największe pory skóry.
 • Miejsca występowania problemu: Przede wszystkim kark, czoło, klatka piersiowa, brzuch, nogi, ręce i dłonie.
 • Masaż: Aby pokryć masażem jak największą część ciała najlepiej jest rozcieńczyć olejek eteryczny z olejkiem nośnym. Olejki eteryczne wspierają skutecznie masaż refleksologii poprzez zwolnienie blokady i dotarcie do poszczególnych narządów w organizmie.

WEWNĘTRZNIE (doustnie) :

 • W pożywieniu: Olejki eteryczne dōTERRA służą doskonale jako przyprawy do potraw. Są naturalne i czyste bez żadnych dodatków chemicznych lub zanieczyszczeń. Należy pamiętać, że olejki są bardzo mocno skondensowane i dlatego jedna kropelka w zupełności wystarczy. Najlepiej dodać je gdy jedzenie jest już ugotowane, żeby wysoka temperatura nie oddziaływała ujemnie na wartości zdrowotne olejku eterycznego.
 • W napoju: Olejki eteryczne można również pić. Najlepiej dodać jedną kropelkę do szklanki wody lub innego napoju.
 • W kapsułkach: Olejek eteryczny należy wlać do pustej kapsułki i połknąć z kapsułką.
 • Pod język: Niektóre olejki (np. olejek kadzidła) umieszcza się wewnątrz jamy ustnej, aby ich składniki mogły być wchłonięte poprzez błonę śluzową.
 • Płukanie jamy ustnej: W przypadku bólu gardła lub problemu z dziąsłami dodać jedną kropelkę olejku eterycznego do szklanki wody, a następnie płukać. Jest to też naturalna metoda na odświeżenie oddechu. Podczas płukania olejek dostaje się w każdy zakątek jamy ustnej oraz w szczeliny między zębami i wyciąga w ten sposób szkodliwe toksyny. W tym wypadku często stosuje się olejek grejpfrutowy lub kompozycję OnGuard.

Najpopularniejsze olejki eteryczne

Dobrze skomponowany zestaw olejków eterycznych pomoże Ci w naturalny sposób zaradzić w 80% typowym dolegliwościom, które towarzyszą nam w codziennym życiu. Wykorzystasz je też do stworzenia kosmetyków i środków czystości. Zyskasz zdrowie, oszczędzisz czas i pieniądze. 

10 wymienionych olejków to PODSTAWOWA DOMOWA APTECZKA.

Olejki te możesz kupić w doTERRA przez stronę internetową. Jednak taki sposób (zakupy w cenie detalicznej) najmniej się opłaca. Możesz założyć w doTERRA konto hurtowe, dzięki któremu będziesz od samego początku (od momentu rejestracji konta) robić zakupy w cenie hurtowej (-25%) i konto takie kosztuje 20 euro netto za rok.

Od tego momentu możesz kupować dowolne olejki i produkty doTERRA, w dowolnych ilościach i częstotliwościach, po cenie hurtowej.  Jeśli chcemy przedłużyć posiadanie konta, wystarczy dokonać raz w roku zakupu olejku Peppermint. Konto hurtowe klienta nie zobowiązuje do zakupów, możesz kupić jeden olejek w roku. 

Ale jest sposób, by ominąć opłatę za konto hurtowe – wystarczy zarejestrować takie konto kupując od razu zestaw olejków, w którym olejki, w porównaniu do kompletowania takiego zestawu z pojedynczych sztuk, kosztują jeszcze mniej niż po 25% zniżce.

Jaki zestaw mam wybrać?

Najbardziej podstawowy zestaw to Family Essentials + Beadlets Kit

 W skład zestawu wchodzą olejki eteryczne w buteleczkach 5 ml:

CENA ZESTAWU 149,61 euro z przesyłką.

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .

Najbardziej popularny i najchętniej kupowany to zestaw Home EssentialsKit

Warto rozważyć zakup zestawu, w którym jest 3 razy więcej każdego z 9 olejków eterycznych (Deep Blue występuje tylko w pojemności 5 ml) i dołączony jest do niego w gratisie dyfuzor Petal. Cena tego zestawu jest tylko dwukrotnie większa niż poprzedniego. Olejków mamy 3 razy więcej plus dyfuzor. 

W skład zestawu wchodzą olejki eteryczne w buteleczkach 15 ml:

 • Lemon  (posłuchaj)
 • Lavender  (posłuchaj)
 • Peppermint  (posłuchaj)
 • Melaleuca / Tea Tree  (posłuchaj)
 • Oregano  (posłuchaj)
 • Frankincense  (posłuchaj)
 • ZenGest / DigestZen  (posłuchaj)  
 • Air / Breathe  (posłuchaj)
 • On Guard  (posłuchaj)
 • Deep Blue 5ml  (posłuchaj)
 • Katalog produktów i opłata rejestracyjna
 • dyfuzor Petal                                                                                                                                                  

     CENA ZESTAWU 285,61 euro z przesyłką

DLA KOGO ZESTAW HOME ESSENTIALS z DYFUZOREM?

Zestaw jest  idealny dla osoby, która chce rozpocząć przygodę z olejkami eterycznymi. Razem z olejkami staje się posiadaczem dyfuzora, który pozwala rozpylać olejki w pomieszczeniu i korzystać z ich dobrodziejstwa dzień i noc.

Każdy z zestawów możesz zamówić w MOIM SKLEPIE,  We wszystkim chętnie Ci pomogę i doradzę.

Co dalej?

Zapraszam Cię do dołączenia do społeczności, którą wspólnie tworzymy. Będziesz miała dostęp do materiałów szkoleniowych, lekcji o olejkach eterycznych online i na żywo, specjalnych ofert oraz wydarzeń przygotowanych przez nasz zespół. 

 

       MOJA   DOMOWA APTECZKA
tu znajdziesz informacje o podstawowych olejkach używanych przeze mnie każdego dnia …  
    
a TU i TU znajdziesz pełną gamę doTERROWYCH esencji, ale pamiętaj to nie koniec … każdego roku, każdego miesiąca każdego dnia … doTERRA odkrywa nowe moce roślin i podsuwa je nam w swoich małych buteleczkach, abyśmy mogli doświadczać na sobie całego piękna i dobra które daje nam przyroda. Dlatego zawsze pytaj o nowości, produkty miesiąca … no i oczywiście o PROMOCJE 
   ZAPRASZAM  odwiedzaj moją stronę regularnie

zawsze znajdziesz na niej informacje jak stosować olejki na co dzień, jaka jest ich naturalna wartość, jakie nowe moce roślin odkryła właśnie doTERRA i co nowego proponuje …

zapraszam Cię do współpracy, pomogę stworzyć swój własny doTERROWY sklep, poprowadzę, podzielę się wszystkim co wiem 

 www.mydoterra.com/roslinnegejzery/

 

  Zapraszam też na moje lekcje o olejkach eterycznych, terminy znajdziesz TUTAJ

na nich opowiem o olejkach na podstawie mojego własnego doświadczania ich mocy 

 

SERDECZNIE  ZAPRASZAM do delektowania się olejkowym bogactwem … daj sobie szansę, spróbuj … pozwól poczuć na sobie tę niezwykłą ukrytą siłę przyrody

chętnie odpowiem na wszystkie pytania , podpowiem i doradzę  … 

         www.mydoterra.com/roslinnegejzery/

jestem też na FACEBOOKU gdzie zapraszam do śledzenia moich wpisów i wydarzeń 

        Małgorzata Grala –    ROŚLINNE GEJZERY zdrowia i urody